FutbolYS ile Hakem, Gözlemci, Futbol Yönetimi

Bekir Çelik
3 min readDec 25, 2020

FutbolYS programı, ülke çapında tüm TFFHGD ve İl Hakem Kurullarının kullanabileceği, özellikle hakemlerin ve gözlemcilerin görev, performans ve giderlerinin takip edilebileceği çok özel bir online yönetim platformu olarak hizmetinizdedir. Aynı zamanda spor derneklerinin üyeleri ve aidat yönetimini de bu gelişmiş online platform ile kolaylıkla takip edebilirsiniz. Program hazırlanırken tüm TFFHGD ve İl Hakem Kurullarının istekleri ve ihtiyaçları göz önünde bulundurulmuş olup, müsabakalar ve hakem yönetimiyle alakalı tüm istatistik bilgileri de anında görüntülenebilmektedir. Böylece ihtiyaç duyulan tüm bilgiler ve veriler tek sistemde toplanarak zamandan tasarruf sağlanmış ve kontrol size bırakılmıştır.

FutbolYS’nin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Online Yönetim Sağlamak

Yöneticinin zaman, mekan ve özellikle cihazdan bağımsız bir yönetim sağlaması hedeflenmiş olup, gerekli takip ve istatistiki bilgiye tek elden dilediğiniz an ve yerde ulaşabilirsiniz.

Kolay Kullanım Özelliği

Basit, kullanıcı dostu ve anlaşılır web arayüzü sayesinde hemen herkesin kolayca öğrenip kullanmaya başlayabileceği FutbolYS programı pratik çözümler üretir.

FutbolYS İle Zaman Kazanırsınız

Özellikle finansal operasyonlara, ücret, harcırah, maaş ya da aidat hesaplamalarına, gerekli olabilecek bunlara ait tüm istatistik verilere daha az zaman ayırarak işinizle daha fazla ilgilenmeniz için fırsat sunmakta ve zamandan kazandırmaktadır.

Hakem Yönetimi

Size sağlayacağı tüm avantajları aynı zamanda sorumluluğunuzda bulunan hakemlere de sağlayan bu online platform sayesinde gerek yönetim gerekse personel açısından geniş bir ağ rahatlayacaktır. Kademelerinizin tümünü FutbolYS sistemine tanımlamanız mümkün olup tüm hakemlerinizin futbol yönetim sistemini kullanmalarını bu programla sağlayabilirsiniz.

Personel Detayları Ekranı

Gelişmiş İstatistikler Hesaplamak Çok Kolay

Gerek sizin gerekse yönetici ve hakemlerinizin sistem girdiği tüm veriler, gözlemci raporları, mali konular program tarafından anında istatistik bilgilere otomatik olarak dökülmektedir. Böylece kolaylıkla hesaplanan tüm hakem ve gözlemci performanslarını dilediğiniz anda ve yerden takip etmeniz sağlanmış durumda olacaktır.

Kolay Yönetim Ve Arşivleme

Sezon boyunca sorumluluğunuzda ki tüm müsabakaları hem hakem, hem de gözlemciler bazında gerek ferdi gerekse toplu olarak işleyebilirsiniz. Sonuç olarak raporlayabileceğiniz verileriniz daima hazır ve arşivlenmiş durumda olacaktır.

Aidat Takibi

Sistem hakemlerinizin ve gözlemcilerinizin borç/alacak, aidat, maaş vb. takibini kolaylaştıracaktır. Hataya yer olmayan bir ücret takip sistemine de sahip olacaksınız.

Gözlemci Raporları

Gözlemciler sistem üzerinden tüm raporlarını her an ve her yerden hakemlere ve yetkililere ulaştırabilecek, ve tüm bu raporlar aynı zamanda arşivlenmiş olacaktır. Gereken tek şey sadece internet bağlantısı hepsi bu.

Görev, Üye Bilgilendirme Sistemi

Sistemin başka bir özelliği de bilgilendirme amaçlı kullanılabilirliğidir. Atanmış olan hakem ve gözlemcilere atandıkları müsabakaları ve verilen görevleri SMS ile haber vermek mümkün olacaktır. Yine tüm üyelerin toplu kısa mesajlar yoluyla bilgilendirilmeleri de sağlanmış olup, sadece tek tuşla bu bilgilendirme özelliğini kullanabilirsiniz.

Gelişmiş Müsabaka Atama

Pakette bulunan Akıllı Müsabaka Atama sistemi işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Ataması yapılacak hakem ve gözlemciler hakkında gerekli bilgiler ve gerekli uyarılar tek tuşla karşınızda olacaktır.

Antrenman Takibi

Antrenman takibi artık çok kolay. Hakemlerin antrenmanlara katılımlarını takip edecek bu modül sayesinde bilgilenmiş ve gerekli raporlamaları hazırlamış olacaksınız.

Hakem Antrenman ve Eğitim Takibi

Epak Takibi

Haftalık, aylık ya da tüm eğitim çalışmalarına hangi hakemler ne kadar katılmış görmeniz mümkün. Epak modülü ile hakemlerin eğitim katılımlarını kolaylıkla takip edebilir ve gerekli raporları hazırlayabilirsiniz.

FutbolYS Sistemi hakkında öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiye FutbolYS web sitesinden ulaşabilir, sitede yer alan iletişim formu üzerinden biz mesaj bırakabilirsiniz. Ayrıca 0242 252 0 152 numaralı telefon hattımızdan FutbolYS Sistemi ile alakalı görüşmek ve sistemi tedarik etmek üzere bize ulaşabilirsiniz.

--

--